امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
c# یا java ؟؟؟؟
من بین c# و java نمی دانم کدام رو بخوانم فقط شنیدم دستوراتشون شبیه همن! اگر شما بدودید کدوم رو میخوندید؟؟؟ چرا؟؟
پاسخ
مقایسه C# و Java

سی شارپ همانند جاوا زبانی ساده ، شی گرا ، تفسیری ، قدرتمند ، امن ، قابل حمل ، قابلیت بالا و قابلیت اجرای برنامه های چند نخی را دارا می باشد . سی شارپ برنامه نویسی مبتنی بر کامپوننت را حمایت کرده و گزینه ای مناسب برای نوشتن برنامه های توزیع شده وب می باشد . نمی توان گفت ویندوز تنها سیستم عاملی است که سی شارپ با آن در ارتباط است بلکه پر استفاده ترین آنها می باشد . سی شارپ و جاوا هر دو از زبان سی و سی پلاس پلاس الهام گرفته و مشتق شده اند و نمی توان به سی شارپ به عنوان نسل بعدی جاوا نگریست .سی شارپ بر پایه .NET گسترش داده شده است و یکی از انتخابهای اصلی برای توسعه برنامه های کاربردی .NET می باشد .به طور خلاصه c# زبانی از نظر مفهومی شبیه C ، از نظر قدرت مانند C++ و یک فیل قوی هیکل همچون جاوا می باشد .
پاسخ
به نظر من شما باید ببینید تو چه زمینه ی کاری می خواید فعالیت کنید بعد تصمیم بگیرید که c# رو انتخاب کنید یا java.
پاسخ
(2015/04/18، 08:45 AM)behtarin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من شما باید ببینید تو چه زمینه ی کاری می خواید فعالیت کنید بعد تصمیم بگیرید که c# رو انتخاب کنید یا java.

.
پاسخ
شما دقیقا میخواید چه کاری انجام بدید بگید تا راهنماییتون کنم Shy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان