امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آینده شغل برنامه نویس php چطوره؟
سلام
در مورد آینده شغل برنامه نویس php می خواستم بدونم. هر کدوم از دوستان که اطلاعاتی در مورد آینده شغلی این نوع از برنامه نویسی دارند، لطفا به من کمک کنند. به نظر شما این شغل در ایران میتونه درآمد خوبی داشته باشه یا در خارج از ایران؟
ممنون.
پاسخ
این فقط نظر منه:
قطعا در خارج اگر کارتون حرفه ای باشه درآمد خیلی بالایی خواهید داشت. طبق بررسی های من یک سایت پورتال معمولی تو انگلستان حداقل به قیمت 8 میلیون تومان طراحی می شه که مشابه اون تو تهران (قیمت تهران رو فقط شنیدم من خودم ساکن شهرستانم) حداکثر 2 میلیون و تو شهرستان حدود 500 هزار تومانه
در ایران هم باید عرض کنم اگر حرفه ای باشید تو تهران یا شهرهای بزرگ می شه ماهی حداقل 3 میلیون درآمد داشت.
این آمار رو اغلب بر اساس قیمت هایی که تو سایتهای برون سپاری (فریلنسر) و تجربه شخصی گفتم
پاسخ
با سلام
من خودم تا حالا PHP طراحی نکردم ، ASP.net کار کردم
در ایران به دلیل اینکه PHP اپن سورس هست و یک لول از .Net پایینتر ، معمولا کمتر بش توجه میشه و پول کمتری پرداخت میشه
در حالی که برای Net. خیلی بیشتر حاضر به هزینه بوده و حرفه ای آن هم کمتر است .
پاسخ
آقای مدیر روحیه ما رو نکشید چرا یه لول پاینتره؟ فکر کنم کارهایی که .net انجام می ده php انجام می ده
پاسخ
با سلام مجدد
درسته ، هر کاری که Net. میکنه PHP هم انجام میده ، شاید حتی قابلیت های متفاوتی نیز داشته باشد
ولی پشتیبانی که مایکروسافت از Net. انجام میده و سازمان بندی بهتری که داره ،به نظر من خیلی بهتره
شما در MSDN یک دریا مطلب برای NET داری و هر چی که می خوای راحت پیدا مکنی ، ولی در مورد PHP یک کم ضعیف تره ...

ولی به طور کل ، کاربران عمومی در ایران به PHP علاقه و گرایش بیشتری دارند ، زیرا فک می کنن اونجا راحت تر بوده و منخصر به سیستم تعریف شده از سوی یک شرکت نرم افزاری نیستند .
پاسخ
واقعا ممنون از راهنمایی مفید مدیر و ناظم محترم.
من اینطوری نتیجه گرفتم که چه در ایران و چه در خارج از ایران برنامه نویس php یا asp.net باشی مهم حرفه ای بودنه که باعث بالا رفتن درآمد خواهد شد.
بازم ممنون.
پاسخ
(2015/03/15، 02:28 PM)behtarin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا ممنون از راهنمایی مفید مدیر و ناظم محترم.
من اینطوری نتیجه گرفتم که چه در ایران و چه در خارج از ایران برنامه نویس php یا asp.net  باشی مهم حرفه ای بودنه که باعث بالا رفتن درآمد خواهد شد.
بازم ممنون.

به سلامتی دات نت هم رو به اپ سورس بودن رفته... شده 10 سال پیشه php...
ولی در کل هر کاری رو خوب انجام بدین پولش هم خوبه.
پاسخ
سلام خسته نباشید asp بهتره امیدوارم که موفق باشید Shy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سوال کلی و خوبی پرسیدید ، دوستان هم جواب های خوب و به درد بخوری دادید. تجربه ی شخصی من از php و asp این هست که بستگی داره چه کاری بخوای انجام بدی ، بسته به نیاز هست که باید زبان برنامه نویسی به کار ببری ، هر دو زبان قوی هستند و همه کار میتونند انجام بدهند . مثلا از سواری هم میشه به عنوان ماشین باری استفاده کرد ولی خب استفاده از وانت بهتر و کم دردسر تر هست. برای برنامه هایی که قرار هست تحت وب ران بشه و سر و کاری با بیرون از وب نداره php بهترین گزینه هست و بازار کارش هم خوب. ممکنه شما یک اسکریپت اختصاصی بازی یا هر ایده ی پول سازی رو بنویسی ، در کنارش خودت شرکت داشته باشی ، فریلنسی کار کنی، دور کاری کار کنی ، کلاس های آموزش آنلاین و حضوری بزاری.... بستگی داره همش چقدر جربزه داشته باشی.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  10 خط برنامه ی ساده باphp beni 0 827 2015/11/12، 06:32 PM
آخرین ارسال: beni

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان