عینک مخصوص کامپیوتر 

مقدمه آمورش آفیس ورد office word 2007

مقدمه آموزش word 2007 :

در بخش آموزش ورد 2007 ، که به صورت تماما تصویری می باشد ، قصد داریم تا کار با نرم افزار word 2007 را به شما آموزش دهیم .
همانطور که با این نرم افزار آشنا هستید ، word از مجموعه برنامه های بسته نرم افزاری office ، بی شک محبوب ترین و گسترده ترین برنامه واژه پرداز در دنیاست . به وسیله این نرم افزار می توانید فایل های متنی خود را ایجاد و ویرایش کرده و انواع قالب ها و تصاویر دلخواه را در آنها را به کار ببرید .  پشتیبانی کامل از زبان فارسی و زبان های راست چین ، باعث شده کاربران ایرانی به راحتی با این نرم افزار ، متون خود را تهیه و منتشر سازند .

در این بخش آموزشی ، سعی شده تا کاربردی ترین مطالب word 2007 را پوشش داده باشیم .  با مطالعه ویدوهای قرار داده شده ، می توانید اطلاعات خود را درباره این نرم افزار و زوایای پنهان آن تا حد زیادی کامل نمایید .

در هر بخش آموزشی ، ابتدا به تشریح مطالب اراثه شده در  ویدو آن بخش پرداخته و سپس لینک دانلود مستقیم آن قرار داده شده است .


منبع مطالب آموزشی :

مطالب و ویدیوهای این بخش با همکاری و مساعدت آقای مهدی زنهاری ، مدرس نمونه کامپیوتر و طراحی وب ، منتشر شده است . آدرس وب سایت مرجع ایشان به شرح زیر است :

www.mehdizenhari.com


درس اول : مقدمه و آشنایی با نرم افزار word 2007

در درس اول ، از مجموعه آموزش تصویری word 2007 ، به معرفی مقدماتی نرم افزار ورد 2007 ، تشریح محیط کلی برنامه و کلید های میانبر اصلی در آن پرداخته ایم .
با دانلود و مشاهده ویدو شماره 1 شما با کلیات نرم افزار word 2007 آشنا خواهید شد .

دانلود ویدیو شماره 1 - معرفی نرم افزار ورد 2007

حجم تقریبی : 7.3 مگا بایت

منبع : www.mehdizenhari.com